Czy jesteś ciekawy, co nowego opublikowaliśmy na Wyspa Gier w tym tygodniu? Jeśli tak, poniższy artykuł jest dla ciebie!

Jeśli jeszcze nie znudziły ci się trzymające w napięciu gry z ograniczeniem czasowym, koniecznie zagraj w Powrót do gwiazd. Rozbiłeś się statkiem kosmicznym na nieznanej planecie i masz nadzieję, że szybko da się go naprawić. Jesteś w niebezpieczeństwie – wrogowie są coraz bliżej! Napraw swój statek kosmiczny tak szybko, jak to tylko możliwe, a w międzyczasie zestrzel wszystkich napierających na ciebie kosmitów!

Podobają Ci się gry z kosmitami? Inwazja Alienów to typowa kosmiczna gra obronna: wszelkie możliwe rodzaje obcych lecą w Twoim kierunku, a Ty musisz obronić przed nimi stację kosmiczną. Zestrzel wszystkich obcych, aby przejść na następny poziom! Po ukończeniu każdego poziomu, możesz dokonywać unowocześnienia, aby uzbroić się jeszcze lepiej! Ta gra ma trzy poziomy trudności: łatwy, normalny i trudny.

TNT Zombies Level Pack to zestaw poziomów do przezabawnej gry TNT Zombies! Twoim zadaniem jest umieszczanie w odpowiednich miejscach lasek dynamitu w celu wysadzenia kamieni i zabicia zombie.

Potrenuj umysł podczas gry w Iromeku! Twoim zadaniem jest sprawienie, aby kolorowe klocki w dużym polu wyglądały dokładnie tak samo jak klocki na dole po lewej. W tym celu musisz przeciągnąć małe klocki w stronę dużych. Gdy mały klocek dotknie dużego, ten drugi zmieni kolor. Możliwych jest kilka kombinacji i zmian: wypróbuj i przemyśl dobrze wszystkie z nich, aby osiągnąć właściwą kombinację kolorów! Kilka wskazówek znajdziesz na pewno klikając w ‘Color Guide’ – warto z niego skorzystać! Gdy uda ci się uzyskać odpowiednie kolory, kliknij na ‘Submit’.

Zatem.. wybierz swoją ulubioną grę i do dzieła!