Nocna jazda samochodem przez puste ulice sennego miasta wśród blasku latarni i neonów jest jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym doświadczeniem. Tak samo można powiedzieć o zegarku  SWISS MILITARY HANOWA Night Rider II. To idealny kompan mężczyzny nie tylko w nocy, ale również w ciągu dnia.

Modele SWISS MILITARY HANOWA to z założenia zegarki wojskowe. Projektanci Night Rider II podążając za aktualnymi trendami stworzyli produkt posiadający unikalny wygląd, wojskową funkcjonalność i legendarną szwajcarską jakość. Czarna tarcza, koperta i bransoleta barwione technologią PVD sprawiają, że trudno od niego oderwać wzrok. Nic dziwnego zatem, że zakładając ten zegarek na rękę natychmiast odczuwa się przyjemność, jaka zwykle pojawia się przy kontakcie z rzeczami pięknymi i wykonanymi ze znawstwem i pasją.

Model Night Rider II wyposażony został w funkcje chronometru i tachometru, czyli pomiaru czasu i pomiaru prędkości szybko poruszających się obiektów. Nie zabrakło także alarmu, czyli możliwości ustawienia budzika na dowolnie wybraną godzinę. Luminescencyjne pokrycie wskazówek oraz wyróżniających ten zegarek, szczególnie dużych i czytelnych cyfr ułatwia odczyt czasu w różnych warunkach terenowych i oświetleniowych.

Zegarek SWISS MILITARY HANOWA Night Rider II – model wojskowy, który doskonale sprawdza się w wielkim mieście i w świecie biznesu.

Model Night Rider II oraz pozostałą dostępną kolekcję SWISS MILITARY HANOWA można znaleźć na stronie internetowej www.Watch.pl