XXI wiek to ostatnie stulecie, które jest dane ludzkości ? Grudzień 2012 to ostatni miesiąc, w którym możemy się cieszyć życiem ?

Czy w grudniu planujecie oddać się diabolicznej dekadencji ? Czy planujecie hedonistyczne imprezy ? Czy postanowiliście jednak pokazać siłę ducha i walczyć o przetrwanie do końca ?

Jeżeli gromadzicie wszelkie niezbędne gadżety ? Macie już puszki, zapałki, noże, ropę, w garażu pojawił się klasyczny Land Rover albo prosta Dacia Duster. Chodzicie na kursy przetrwania. Przypomnieliście sobie, czym są łowy i polowanie, nie możecie zapomnieć o modnym dodatku.

To zestaw do przetrwania apokalipsy oferowany przez meksykańską firmę MENOSUNOCEROUNO.

Zestaw zawiera wszystkie elementy, które pozwolą nam przetrwać zbliżający się wielkimi krokami kataklizm. Znajdziemy tu zapałki, wodę, nóż, notatnik i alkohol, który może pełnić różnorodną
funkcję w dniach ostatnich.

Całość wygląda doprawdy designersko. Żółty kolor pozwoli nam znaleźć zestaw w sytuacji kryzysowej i da dam pozytywny impuls w sytuacjach skrajnych. Prosty przekaz i funkcjonalne wzornictwo to pozytywna cecha zestawu do przetrwania.  Zestaw pozwoli nam przeżyć najgorsze chwile naszego życia z uśmiechem na ustach i w otoczeniu dobrego designu. Czego chcieć więcej ?