W sobotę, 21 czerwca zakończyła się 6 edycja Polskich Dni w Maso Corto. W ciągu tygodnia we włoskim kurorcie bawiły się i odpoczywały polskie gwiazdy, dziennikarze oraz dwustu turystów z Polski. Razem z Agnieszką Warchulską w Maso Corto aktywny wypoczynek promowali m.in. Joasia Jabłczyńska, Beata Sadowska, Iwona Guzowska, Misiek Kotersk, Anita Jancia, Ania Bosak, Marek Kaliszuk, Liroy z rodziną, a także Przemek Saleta z narzeczoną.

Oprócz zimowych atrakcji (doskonale sprawdził się sprzęt dostarczony przez Bizzard i K2) na gości z Polski czekały także inne aktywności, jak strzelanie z łuku, tenis, siatkówka, piłka nożna i wiele innych. Na zmęczonych uczestników czekał relaks przy filiżance herbaty Irving i codzienne treningi pokerowe z Betssonem, które uwieńczyły Pokerowe Oskary, Nie zabrakło także rozrywki typowo kobiecej, Kącika wizażu Kryolan City Warszawa, a także pokazu najnowszej kolekcji Odzieżowego Pola.

Skoro o pokazach mowa, nie sposób nie wspomnieć o Festiwalu Kuchni, podczas którego kulinarne umiejętności zaprezentowali Przemek Saleta, Joasia Jabłczyńska i Iwona Guzowska. A wszystko to okraszone poradami szefa kuchni Jeana Bosa i przyprawami Kamis.

Nikt nie wysiedział spokojnie podczas energetyzującego show Liroya czy koncertu Rafała Brzozowskiego. Goście bawili się tak dobrze, że w trakcie jednego z wieczorów, w trakcie wokalnych popisów Marysi Sadowskiej na scenie w chórku pojawili się m.in. Joasia Jabłczyńska, Patrycja Kazadi, Agnieszka Popielewicz, a nawet Misiek Koterski! Temperaturę zabawy podnosiły drinki sporządzone na bazie wódki Wyborowej.