Pokaz kolekcji wiosna 2016 Saint Laurent zachwycił miłośników mody bezapelacyjnym stylem i charakterem ubrań. Nie był to jedyny powód dobrych opinii. Na wybiegu czarowała angielska modelka i aktorka Agyness Deyn, która po ponad czteroletniej przerwie powróciła do modeling.

Radość fanów Agyness wzrośnie, kiedy obejrzą zapowiedź zimowej okładki brytyjskiego magazynu Wonderland. Ostatnio modelka pozowała do InStyle UK w 2013, więc trochę czasu minęło.

Agyness Deyn jest teraz w trudnym, a zarazem ciekawym momencie życia. Powrót do modelingu poprzedził koniec małżeństwa w 2012 z aktorem Giovanni Ribisi. Rozwód oparty był na „różnicach nie do pogodzenia”.

O swoim powrocie do świata mody Brytyjka mówi: „To śmieszne uczucie, bo większość dziewczyn jest o połowę młodsza ode mnie. Wygląda na to, że jestem naprawdę stara. Milo jest przypomnieć sobie dawne czasy”.

Nowa generacja modelek nie przeraża doświadczonej w branży Agynes. Dostrzega swoje mocne strony i mówi: „W moim wieku mogę sobie pozwolić na większy odpoczynek niż one”. Grunt to pozytywne myślenie.