Gala rozdania nagród American Music Awards 2015 przyciągnęły na czerwony dywan liczne grono gwiazd. Chociaż w tym roku obeszło się bez skandali, to nie można było narzekać na nudę. W roli prowadzącej galę odnalazła się Jennifer Lopez, która raz po raz zmieniała kreację. Gwiazda jak zwykle wyglądała kobieco i zmysłowo, a jej popis umiejętności tanecznych i wokalnych zaskoczył niemal całą widownię.

Oprócz Jennifer na imprezie brylowały inne gwiazdy. Na czerwonym dywanie pokazały się: Gigi Hadid, siostry Jenner, Selena Gomez, Justin Bieber i inni. Los Angeles w ten wieczór zamieniło się faktycznie w miasto aniołów z plejadą gwiazd.

Poniżej prezentujemy najlepsze i najgorsze, naszym zadaniem, stylizacje, jakie zaobserwowaliśmy na AMA 2015. Ciekawi jesteśmy, czy zgadzacie się z naszymi ocenami?

Selena Gomez pokazała się w sukience Givenchy w rubinowym kolorze, za kolano i niewielkim rozcięciem z przodu na środku. Do tego gładko zaczesane, proste włosy i czerwone cienie do powiek. Wyglądała jak prawdziwa syrena. Może to zbyt oczywista stylizacja, przyznajcie jednak sami, że Selena wypadła dziewczęco, lekko i słodko, ale… to co miała na plecach i jak układał się z tyłu materiał sukienki, woła o pomstę do nieba!!! Ogólnie bardzo dobrze, w szczegółach już gorzej…

Czas na ośmiornicę na czerwonym dywanie. Piosenkarka Z LaLa chyba chciała dorównać stylizacjom Lady GaGa, ale musi jeszcze sporo popracować nad własnym stylem. Koszmar !!!

Kolejna udana stylizacja Gigi Hadid w zestawie Bao Tranchi.

Zmysłowa, elegancka i do tego nowa odmiana gładko zaczesanego boba… Brawo!!!

Nieudany look Kylie Jenner w komplecie Bryan Hearns. W porównaniu do ubiegłego roku Kylie rozczarowała nas. Przyciężkawo, zaburzone proporcje, wyglądała niczym Xena, wojownicza księżniczka!!!

Jak zwykle czarująca i stylowa Kendall Jenner w Oriett Domenech. Zmysłowa sukienka, kobiece buty, zabójcza fryzura. Nie trzeba niczego więcej, brawo Kendall!!!

Zazwyczaj jesteśmy fanami stylizacji Gwen Stefani, ale to co pokazała tym razem jurorka amerykańskiego „The Voice” było po prostu dziwaczne. Przezroczysta, powłóczysta, obszerna spódnica Yousef Al-Jasmi, do tego góra w podobnym stylu. Koszmar!!! Jedynie makijaż i włosy bez zarzutu, jak zwykle…

Zendaya ładnie wygląda w różowym, zwłaszcza kiedy jest to komplet z kolekcji Emanuel Ungaro, połączony z jasnym makijażem. Może trochę za bardzo przypominała Barbie, ale słodkie, a nie przesłodzone stylizacje podobają nam się.