Okładka majowego wydania magazynu Vanity Fair przenosi nas do starego Hollywood. Kolorowe tło, piękna kobieta z falującymi włosami, ubrana jedynie w fantazyjny, jedwabny gorset. Ucieleśnieniem takiego obrazu jest amerykańska aktorka, specjalizująca się w stand-upie, Amy Schumer. Zdjęcia wykonała Annie Leibovitz.

Niekwestionowanym numerem jeden w tym wydaniu okazała się jednak gorset, który zmysłowo opina ponętne kobiece ciało. Vanity Fair specjalizuje się w okładkach z gorsetami. Pamiętamy debiut w lipcu 2015 Caitlyn Jenner, z którą okładka została uznana za najlepszą w roku przez American Society of Magazine Editors. Kate Upton wystylizowana na Marilyn Monroe w obcisłym gorsecie i z miniaturowym tortem w dłoniach ozdobiła rocznicowe 100. wydanie magazynu w 2013. Natomiast w czerwcu 2011 Kate Perry wystąpiła w cielistym gorsecie na kwiatowym tle.

Modowy magazyn postanowił kultywować gorsetową pasję i pokazał Amy Schumer nie w jednym, ale w dwóch gorsetach. Jeden w intensywnym czerwonym kolorze, drugi zaś w błyszczącym złotym. Jaka możemy się przekonać, oglądając zdjęcia, Amy nie ma problemów ze swoim wizerunkiem plus size i jako dumna Kobieta w Czerwieni udostępniła na Instagramie inne zdjęcia z sesji zdjęciowej.