Magazyn Vanity Fair ujawnił sporo zdjęć, które będą podziwiać czytelnicy lipcowego numeru. To wydanie, którego bohaterką jest Angelina Jolie. Autorem zdjęć jest Patrick Demarchelier. W piśmie ukaże się ponadto wywiad z gwiazdą. Dowiemy się sporo o jej życiu prywatnym.

Poznamy m.in. kulisy związku z Bradem Pittem. Aktorka przyznaje się do kryzysu, który przechodziła po nieudanych związkach. Przysięgała sobie, że nie zwiąże się z nikim ze środowiska aktorskiego. Brad Pitt zaczarował ją do tego stopnia, że nie dotrzymała wewnętrznego postanowienia. Aktor okazuje się znakomitym partnerem i ojcem jej dzieci.

Pytana o religię, w której wychowa swoje dzieci przyznaje, że zamierza wychować dzieci w wierze w Boga, ale nie chce kierunkować ich na konkretny system religijny. Sama deklaruje katolicyzm, jako praktykowane wyznanie. To religia w której aktorka została wychowana.

Przypomnijmy, że gwiazda otrzyma za zdjęcia nienarodzonych jeszcze bliźniaczek niebagatelną sumę 15 milionów dolarów. Pieniądze mają zostać przeznaczonę na rzecz fundacji. Już wiemy dlaczego niektórzy z takim spokojem mogą oddawać się macierzyństwu...