Prezentujemy pierwszy klip pochodzący z biograficznego filmu „jOBS”. Oczywiście jego bohaterem jest kultowy już Steve Jobs, którego zagrał  Ashton Kutcher. W filmie Joshui Michaela Sterna wystąpili również: Dermot Mulroney, Matthew Modine, James Woods, Josh Gad, Jeremy Shada i Ron Eldard.
Film zatytułowany „jOBS” miał swoją premierę 25 stycznia na festiwalu w Sundance w Utah. W zaprezentowanym kilkuminutowym klipie Ashton Kutcher  jako Jobs stara się przekonać swojego przyjaciela, współzałożyciela firmy Apple – Steve’a Wozniaka, granego przez Josha Gada, że mogą zarobić na stworzonym hobbystycznie systemie operacyjnym.

Film zapowiadany jest jako „opowieść o wniebowstąpieniu Steve'a Jobsa z College Dropout oraz jego przemianie w jednego z najbardziej kreatywnych przedsiębiorców XX  wieku". Opowiada o życiu prezesa firmy Apple na przestrzeni lat od 1971 do 2000, podczas tworzenia kultowej korporacji, czyli praktycznie do ostatnich lat życia Jobsa, który zmarł w październiku 2011 roku w wyniku powikłań związanych z rakiem trzustki.

Premiera filmu „jOBS” zapowiadana jest na 19 kwietnia, dokładnie w 37. rocznicę założenia firmy Apple. Idealny prezent na urodziny firmy, a także przyjemność dla fanów Steve’a Jobsa na całym świecie.