24-letnia Audrina Patridge pokazał swoje wdzięki w sesji w Maxim. Audrina, ex-gwiazdka reality show “The Hills” (“Wzgórza Hollywood“) 11 września w show Daily 10 opowiadała o swoim związku z rajdowcem BMX Coreyem Bohanem, waśni z Lauren Conrad, sesji w Maxim. Głównie jednak promowała swój horror “Sorority Row”, wchodzący 2 października na ekrany amerykańskich kin.

W obrazie na podstawie remake’a filmu z lat 80’ tych, razem z Patridge grają Rumer Willis (córka Demi Moore i Bruce’a Willisa), a także Braina Evigan (“ Step up 2 “), Leah Pipes, Jamie Chung. 
Jest to historia dziewczyn, które przynależą do stowarzyszenia studenckiego. Wszystkie je ma łączyć lojalność, zaufania, solidarność, dyskrecja. Gdy jedna z “sióstr” zostaje zamordowana, w skutku tragicznie nieudanego kawału, oddanie każdej z nich zostanie poddane próbie. Szczególnie, gdy ktoś zacznie mścić się na tych, które znają tajemnicę.
Fabuła jakich dużo (ktoś powinien zawiadomić Jennifer Love Hewitt aby zgłosiła wniosku o plagiat “Koszmaru Minionego Lata”), złośliwi już zapewniają, że raczej poczekają na torrenty filmu, bo nie ma co tracić na niego czasu w kinie.

Postać Patridge została określona jako “księżniczka” skłonna do dramatu i zemsty (“ Nie chcesz by nakryła cię na zdradzie z jej chłopakiem”). Nie brzmi jak spot do przyszłego odcinka “Wzgórz“? Apropo dziewczyn z jej pierwszego show wyznała, że od czasu do czasu smsuje z Lauren Conrad. I to wszystko. “Heidi, hm..wciąż prosi żebym poszła z nią na program studiowania Biblii.” ! Poza tym Audrina będzie miała niedługo własny show ( “The Audrina show“), czyżby pozazdrościła Whitney Port jej “The City”? Każdy chce mieć swoje własne 15 minut.  
Sesja w Maxim to próba przyciągnięcia uwagi Patridge. Choć przyodziana w bikini, ciśnienie rośnie. Tylko czy z jej karierą nie jest jak z truskawkami, które zajada w sesji? Sezon na nie już się skończył…