Trudno uwierzyć, że Naomi Campbell ma już 45 lat. Supermodelka szczyt kariery notowała w latach 90. Była muzą projektantów, chodziła po wszystkich wybiegach świata, uczestniczyła w niezliczonych kampaniach reklamowych. Ikona stylu, ikona popkultury. Prywatne życie Naomi budziło sporo kontrowersji, ale zawsze mogła liczyć na rzeszę oddanych fanów. Teraz przyszedł czas na plan B i wprowadzenie zmian w życiu zawodowym.

Aktywną działalność w branży modowej supermodelka uzupełniła o nowe działania. Zaprojektowała we współpracy z włoską marką bieliźniarską Yamamay własna linię bielizny. Poszła w ten sposób w ślady innych gwiazd modelingu, jak Helena Christensen, Gisele Bündchen, Heidi Klum, Bar Rafaeli czy Rosie Huntington-Whiteley, które w pewnym momencie swojej kariery weszły w kolaboracje ze znanymi markami w szerokim zakresie, a nie tylko jako modelki.

Nowa linia bielizny została nazwana „I Am Naomi Campbell”. Zdjęcia kolekcji wykonał też nie byle kto, ale sam Mario Testino, a przed obiektywem stanęła oczywiście Naomi. Powstały czarujące, zmysłowe zdjęcia. Pozostaje nam jedynie życzyć sobie, aby nowa generacja modelek odnalazła się w świecie mody przez tak długi czas, podobnie jak Naomi, która prezentuje się pięknie i stylowo, pomimo upływu lat.