Kylie Jenner, najmłodsza siostra z klanu Kardashian-Jenner, wygląda najlepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze do niedawna sprawiała wrażenie brzydkiego kaczątka, z coraz to innym kolorem włosów i naburmuszoną miną nastolatki. Teraz 18-latka ma zmysłowy look i gorące spojrzenie. Ostatnio wystąpiła, jeszcze jako brunetka, w magazynie Galore. Zdjęcia do sesji wykonał sławny fotograf, Terry Richardson. Nie ma wątpliwości, że pierwsze co rzuca się w oczy to ogromny dekolt Kylie. Zdominował on całkowicie zdjęcia. Na pewno młoda Jenner osiągnęła pełnoletniość. Czy nie uważacie jednak, że sesja jest zbyt pikantna?

Kylie śmiało zasługuje na miano bombowej dziewczyny Balmain. Celebrytka na zdjęciach wystąpiła między innymi w pasiastych spodniach Balmain i kaskadą opadających ciemnych loków. Top pominę milczeniem, ponieważ jest prawie niezauważalny. Można go kupić na amazon.com za niecałe 17 dolarów. Kylie Jenner wzięła sobie mocno do serca fakt, że została twarzą marki w kampanii jesień 2015. Nie zabrakło także innych zmysłowych ubrań jak biustonosze i bielizna oraz innej kontrowersyjnej marki, Moschino.

Co sądzicie o zmysłowej okładce magazynu z gorąca Kylie? Czy wiek to tylko liczby? Czy po osiągnięciu 18-stki można pozwolić sobie na wszystko?