Beyoncé podczas Super Bowl dała popis swojego talentu wokalnego i skradła show nie tylko muzyką, ale także fantastyczną stylizacją. Gwiazda w czarnej skórzanej kurtce Dsquared2 w stylu militarnym, nabijanej metalicznymi, złotymi ozdobami i butach za kostkę Christian Louboutin wypadła odważnie i zmysłowo. Czarne kabaretki i body dopełniły stylizacji. Szybko Internet obiegł news, że gwiazda nawiązała w doskonały sposób do występu podczas Super Bowl z 1993, kiedy to Michael Jackson dał niezapomniany show z Party Czarnych Panter.

Marka Dsquared2 nie omieszkała dodać, że kocha Beyoncé i właśnie dla niej stworzyła strój wojowniczki, która pociąga za sobą kobiecą armię. Dodatkowo w całym przedsięwzięciu wziął udział nowojorski dom mody Zana Bayne, który zaprojektował na zamówienie skóropodobne akcesoria dla tancerzy, inspirowane stylem Czarnych Panter. Tymczasem Marc i jego tancerze pokazali się w kolekcji Versace, która na marginesie idealnie pasuje do tego typu mocnej stylizacji. Dopasowane czarne skórzane spodnie, koszule i mnóstwo złotych łańcuchów.

Występ Beyoncé podczas Super Bowl to doskonała okazja do promocji jej najnowszego utworu oraz kwietniowej trasy koncertowej. Nie bez powodu gwiazda sięgnęła do kultowego występu Czarnych Panter. Michael Jackson i jego twórczość nadal magnetyzują publiczność, a zmarły artysta jest niedoścignionym wzorem dla innych piosenkarzy.