Niedawno informowaliśmy na łamach trendu.pl o kolekcji parasolek firmowanych przez Rihannę. Podczas New York Fashion Week odbyła się premiera kolejnej serii parasolek.Parasolki towarzyszyły ponadto wręczeniu nagród Grammy.

Jedną z laureatek prestiżowych figurek została sama Rihanna. Idąc na scenę złapala superproducenta i gwiazdę kultury Hip-Hop, Jay – Z za ręke i pociągnęła w kierunku sceny. Raper nie poddał się jednak piosenkarce, którą wylansował. Nie mając ochoty na zabawę z Rihanną wyrwał się. Piosenkarka wyraziła swoje zdziwienie gestykulacją, która komunikowała wyraźnie „O co ci chodzi Jay?”

Prawdopodobni kochankowie kłócili się w towarzystwie partnerki producenta Beyonce, aż w końcu Jay Z ulegl i pognał za Rihanną na scenę. Nie wiem dla kogo to był większy wstyd? Dla Rihanny, którą na żywo oglądały miliony czy dla Jaya, którego zachowanie dalekie było od przyjętej w Hollywood konwencji luzu. A może prawdziwą ofiarą tej dwuznacznej sytuacji padła Beyonce? Plotki o romansie jej faceta z królową Popu nie ustają... Wręczenie nagród Grammy jedynie podsyciło atmosferę.