Hedi Slimane, nowy dyrektor kreatywny Saint Laurent, znalazł nową twarz, która będzie promowała jego dom mody. 10 lutego, tuż przed Tygodniem Mody w Nowym Jorku, Saint Laurent zorganizuje potężne modowe show w Los Angeles, rodzinnym mieście projektanta. Niektórzy spekulują, że wynika to z obsesji, jaką Hedi Slimane ma na punkcie Kalifornii i rywalizacji z Nowym Jorkiem. Huczna impreza będzie na pewno doskonałą okazją do zaprezentowania ulubionych muz projektanta. Wśród nich znalazł się Staz Lindez, modelka, któa jednocześnie jest gitarzystą w zespole The Paranoyds (jej ojciec to gitarzysta Dire Straits) oraz Clementine Creevy, gitarzystka i wokalistka zespołu Cherry Glazerr.

Ostatnio w wideo promującym markę Saint Laurent pojawił się nowy chłopak, młody surfer i gitarzysta, Dylan Lee. 18-latek bardziej znany jest z tego, że posiada sławnych rodziców niż z własnego dorobku zawodowego. Jego rodzice to Pamela Anderson, gwiazda z serialu „Słoneczny Patrol” i Tommy Lee, z mocnego rockowego zespołu Mötley Crüe.

Slimane wykonał zdjęcia oraz nakręcił klip z udziałem Dylana w grudniu w Malibu. Projektant słynie z tego, że obsadza potomstwo znanych rodziców w swoich modowych produkcjach. Można chociażby wymienić takie nazwiska jak Dylan Brosnan (tata Pierce Brosnan), Jack Kilmer (tata Val Klimer) i Charlie Oldman (tata Gary Oldman). W 2011 Hedi Slimane wzbudził sensację w mediach, publikując w swoim dzienniku online zdjęcia Frances Bean Cobain, córki Courtney Love i Kurta Cobaina. Jak widać, projektant zna się doskonale na marketingu wirusowym i rozumie siłę Internetu i mediów społecznościowych.

Czekamy z niecierpliwością na modowe show domu mody Saint Laurent w Los Angeles.