Sławny fotograf w świecie mody, ulubieniec księżnej Diany, będzie robił zdjęcia podczas chrztu pierwszej córki pary królewskiej.

Uroczystość odbędzie się w Kościele St. Mary Magdalene w Sandrigham. Testino, który fotografował już księcia i księżną do zaręczynowego portretu, powiedział, że jest zaszczycony tym, że będzie częścią tak doniosłej uroczystości. Jednocześnie czuje duży ciężar tego, że został wybrany do udokumentowania ważnego momentu w życiu rodziny, która jest duszą kraju, któremu zawdzięcza tak wiele.

Książę i księżna Cambridge wybrali właśnie Mario Testino jako oficjalnego fotografa podczas chrztu księżniczki Charlotte w niedzielę. Peruwiańczyk, który był ulubionym fotografem Diany, księżnej Walii, będzie wykonywał wszystkie zdjęcia rodziny królewskiej i zaproszonych gości. Oczekuje się, że podczas chrzcin będą także tłumy fanów na zewnątrz kościoła. Warto wspomnieć przy tej okazji, że podczas chrzcin księcia dwa lata temu oficjalnym fotografem był Jason Bell. Z niecierpliwością czekamy na chrzest małej księżniczki, a zwłaszcza jesteśmy ciekawi, w co ubierze się Kate.