Fryzury zmieniają się wraz z sezonem. W jednym roku jest moda na loki, w drugim na proste włosy. Jednak w tym roku najmodniejsze jest „pomieszanie z poplątaniem” , czyli wczesne lata 90-te. Na pokazach mody promujących sezon jesienno-zimowy modelki miały prawdziwe dojechane fryzury. Marc Jacobs zafundował niektórym modelkom trwałą, a innym proste wytapirowane włosy, w nienaturalnych pozycjach.
Gwiazdą najwyraźniej trend ten się spodobał. Drew Barrymore pojawiła się na gali z jasnymi włosami do ramion, których końcówki przefarbowała na czarno! Również modnisia Rihanna postanowiła wypróbować nowego trendu na sobie. Piosenkarka na ciemnych włosach zafundowała sobie kilka blond pasemek.
Takie kontrastowanie włosów stało się prawdziwym hitem. Jednak taka fryzura należy do odważnych osób, które na dodatek nie wykonują poważnego zawodu lub chodzą jeszcze do szkoły.
Proponujemy dla tych osób trwałą, którą nawet zrobiła sobie Sarah Jessica Parker do drugiej części filmu Seks w Wielkim Mieście, która ma się pojawić już w przyszłym roku w kinach. Trwałą możemy zrobić sobie na kilka tygodni. A jeżeli Nam się nie spodoba możemy mokre włosy rozczesywać i będziemy miały znowu proste włosy.