Podczas Mercedes-Benz Fashion Week w Nowym Yorku, Rihanna była w centrum uwagi. Tym razem ze względu na ekstrawaganckie okulary. W jedną noc pojawiła się w okularach zrobionych z czarnej koronki z dodatkiem przezroczystego plastiku po bokach. Założyła je do kostiumu z cekinowych legginsów i bluzki.
W drugą noc wybrała oryginalne okulary w postaci czarnych, małych piramidek. Piosenkarka założyła do nich, czarną, obcisłą sukienkę z kapturem.
Rihanna lubi futurystyczny styl, a pojawienie się Lady Gaga na scenie muzycznej spowodowało, że obydwie panie konkurują ze sobą, co do oryginalniejszych pomysłów.
Lady Gaga również nieraz pojawiała się w charakterystycznych okularach. W lutym zgubiła swoje słynne okulary zaprojektowane przez Versace, bez których czuje się niczym bez ręki. "Jestem tak tym zdruzgotana, że prawie nie mogę o tym mówić. Jeśli ktokolwiek wie, gdzie są moje okulary, to zrobię go gwiazdą mojego nowego klipu” - wyznaje Lady GaGa.

Zarówno Rihanna jak i Lady Gaga mają obsesję na punkcie okularów. Rzadko je noszą w dzień, używając jako ochrony przed słońcem. Natomiast najchętniej wychodzą w nich do klubów czy na imprezy.

Prostokątne, futurystyczne okulary, które wyglądają jak z Star Trek są najchętniej wybierane przez gwiazdy. Jak wam się podobają?!