Znany hollywoodzki aktor nie toleruje silikonu w piersiach swoich partnerek. Jego postawa jest radykalna. George Clooney najwyraźniej nie toleruje silikonowego biustu.

Jego była partnerka, Sarah Larson, z początkiem maja dołączyła do grona posiadaczek sztucznych piersi. Nie minęło wiele czasu i dowiedzieliśmy się o rozstaniu pary. Sarah, zdaniem naszych źródeł, zdawała sobie sprawę z niechęci aktora do modyfikacji ciała. Clooney zgodził się zaopiekować nią w okresie rekonwalescencji po przebytej operacji. Gdy Sarah doszła do siebie, George zachował się konsekwentnie i zakończył związek.

Jego była partnerka pociesza się jak może. Oferta sesji w magazynie PLAYBOY, okazała się najwyraźniej bardziej kusząca niż miłość z gwiazdorem. Marzeniem byłej partnerki Clooneya okazała się sława. Dziewczyna nie zamierza wracać do pracy kelnerki. Jesteśmy nieco bardziej sceptyczni. Odliczamy już dni do momentu, gdy dziewczyna będzie ponownie zmuszona podawać klientom koktajle. I oby na tym się skończyło.