Lista dokonań Gigi Hadid jest imponująca. Okładki w magazynie modowym Vogue w licznych światowych wydaniach. Udział w znaczących kampaniach reklamowych, jak Versace, Balmain czy Torm Ford. Nowy kontrakt z marką kosmetyczną Maybelline. Stałe miejsce w pokazach kultowego brandu Victoria’s Secret.

Supermodelka udowodniła, że krok po kroku zdobywa coraz to nowe obszary w świecie mody i nie tylko. Gwiazda social mediów, programów telewizyjnych jak popularny „MasterChef” i teledysków z Miguel, Taylor Swift, Calvin Harris i Zayn. Co nowego przygotowała Gigi dla swoich fanów? Tym razem to spot reklamowy BMW, w którym zadebiutowała wraz z szybkim i zmysłowym modelem BMW M2 Coupé.

Hadid w reklamie wygląda niesamowicie kobieco i namiętnie, ubrana w obcisłą czerwoną sukienkę, z włosami zaczesanymi gładko w kucyk. Stylizację uzupełniają sandały Stuart Weitzman, której to marki, nota bene, modelka także jest twarzą. W motoryzacyjnej reklamie oczy wszystkich powinny być zwrócone na uroczą Gigi, ale przyznajcie sami, że samochodów również wart jest grzechu.