Kolejne marzenie Hadidi zostało spełnione. Gwiazda modelingu będzie po raz pierwszy na okładce amerykańskiego wydania magazynu Vogue. Gigi gościła już w wielu międzynarodowych wydaniach kultowego magazynu modowego Vogue, ale nigdy do współpracy nie zaprosiła jej Anna Wintour.

Modelka porzuciła tym razem swego dotychczasowego towarzysza z magazynowych sesji. Zayn Malik ustąpił miejsca, a zajął je, przynajmniej na zdjęciach, znany sportowiec i olimpijczyk, dziesięcioboista Ashton Eaton. Nie jest to takie przypadkowe rozwiązanie, ponieważ tato Gigi Hadid, Mohamed, brał udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992.

Okładkę sierpniowego wydania amerykańskiego Vogue gwiazda pokazała oczywiście na Instagramie. „Pozowanie do mojej pierwszej okładki amerykańskiego Vogue, w dodatku w moim rodzinnym mieście, to po prostu bajka. Dzielenie okładki ze zdobywcą złotego medalu Igrzysk Olimpijskich i moim przyjacielem to prawdziwy zaszczyt”, napisała na Instagramie Gigi Hadid.

Zdjęcia do sesji wykonał Mario Testino. Ta okładka dowodzi, że Gigi Hadid jest nie do zatrzymania w świecie mody i zdobywa systematycznie kolejne trofea.