Bella Hadid dopiero co wzięła udział w sesji do czerwcowego wydania amerykańskiego Elle, a już zdobyła główne miejsce w brytyjskim wydaniu magazynu modowego. Zdjęcia wykonał Terry Tsiolis, zaś stylizacje utrzymane w klimacie retro denimowym wymyśliła Samira Nasr. Na okładce Bella ma na sobie jeansowo-bawełnianą kurtkę z kolekcji Denim x Alexander Wang oraz naszyjnik z platyny i diamentów z Tiffany Blue Book Collection 2016.

Okładka w Elle UK i wywiad to ogromne wyróżnienie dla modelki, która właśnie ogłosiła, że została najnowszą twarzą Dior Beauty. Przed dziewczyną otwierają się drzwi do międzynarodowej kariery, którą konsekwentnie planuje i realizuje. Nic dziwnego, Bella Hadid pochodzi ze znanej rodziny, a sama jest ucieleśnieniem gwiazdy nowej generacji. Nie jest konwencjonalnie piękna, jest typowym „środkowym” dzieckiem, które musi sobie wywalczyć miejsce między tym pierwszym, starszym, a tym ukochanym, najmłodszym.

Bella uwielbia, kiedy wszyscy wokół niej są szczęśliwi i zadowoleni. Chłopak modelki, Abel Tesfaye, znany jako The Weeknd, jest nie tylko jej miłością, ale także partnerem. Chciałaby, żeby oboje mogli pracować razem, ponieważ podziwia go za pasję i oddanie muzyce. Więcej zdjęć z supermodelką i wywiad już w lipcu w Elle UK.