W ostatnich dniach mogliśmy oglądać dużo najnowszych kolekcji na czerwonym dywanie w Hollywood. Gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w tym, by wyglądać jak najlepiej. Zwłaszcza że nastała wiosna i powróciły pastele, paseczki, sandałki... czyli wszystko to co zwiewne, lekkie i radosne.

Z kilku premier filmów, jakie niedługo będziemy mogli oglądać, nie bez echa przeszedł „Noe: Wybrany przez Boga” w reżyserii Darrena Aronofsky'ego.  Emma Watson wystąpiła w klasycznym czarno-białym zestawie J.Mendel, natomiast Jennifer Connelly w ciekawej pastelowej sukience Giambattista Valli Couture.

Na premierze pierwszej części trylogii “Divergent” (Niezgodna) w reżyserii Neila Burgera mogliśmy oglądać Shailene Woodley w czarnym secie od Elie Saab. Pozostałe panie, które zostały zauważone to Dianna Agron w sukience Miu Miu – ciekawe połączenie kolorystyczne w zestawieniu z kryształkami. Oryginalnie wyglądała również Emma Stone w sukience Chloé i lakierkach Christian Louboutin.

Fatalnie odebrałam Zoë Kravitz w białej sukience od Balenciaga. Odkryte ramiona tylko skróciły sylwetkę, zaś wcięcie w tali zginęło pod marszczeniami. Podobnie mało ciekawie wypadła January Jones w sukience w paski Topshop, zbyt banalnie i powszednie. Podobnie straszyła Kiernan Shipka w sukience Valentino.

Obejrzyjcie w galerii zdjęcia i sami oceńcie, jak wypadły gwiazdy w wiosennych kreacjach.