W roku 2008 wiele gwiazd wcieli się w nowe role - nie będą to jednak wcielenia aktorskie. Już niebawem zobaczymy, jak z w roli mamy sprawdzą się Nicole Kidman, Jennifer Lopez i Halle Berry.

Najbardziej wyczekiwaną jest w 2008 ciąża Nicole Kidman. Dla 40-letniej Nicole jest to wyjątkowe wydarzenie. Od lat bowiem stara się o dziecko. Będzie to pierwsze biologiczne dziecko Nicole i jej męża, Keitha Urbana. Z Tomem Cruisem Nicole ma dwójkę adoptowanych dzieci: 15-letnią Isalbelle i 13-letniego Connora.

Jennifer Lopez i jej mąż Marc także zostaną niedługo rodzicami. 39-letnia wokalistka po raz pierwszy zostanie mamą - co ciekawe, na świat przyjdą bliźnięta! Piosenkarz jest ojcem 14-letniej Ariany, 6-letniego Cristiana i 4-letniego Ryana. Mimo, że Jen już trzykrotnie wychodziła za mąż, twierdzi, że to właśnie Marc jest tym jedynym i to właśnie z nim stworzy kochającą rodzinę.

Także dziecko 40-letniej aktorki Helle Berry już niedługo pojawi się na świecie. Ojcem dziecka jest model Versace, Gabrielem Aubry. Aktorka ma teraz wszystko, czego tak naprawdę w życiu pragnęła. Osiągnęła sukces, ma u swojego boku przystojnego faceta i spodziewa się dziecka, o którym marzyła od wielu lat. Przyznaje jednak, że nie zamierza brać ślubu ze swoim sporo młodszym partnerem.