Bella Hadid, gwiazda mediów społecznościowych, topowa modelka, nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Supermodelka rok 2016 zamyka w nowym kolorze włosów. Z brunetki przeistoczyła się w stuprocentową blondynkę i wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu PAPER. Instamodel, najmłodsza siostra z rodziny Hadid, pozując do okładki magazynu, postanowiła poeksperymentować ze swoim wyglądem.

Udowodniła, że ma do siebie dystans i jest niekwestionowaną gwiazdą tego roku. 20-latka pokazała się w kreatywnym makijażu z kolorowymi ustami ozdobionymi perełkami, neonowych powiekach i platynowych blond włosach. Bella nie należy do nieśmiałych osób, co udowodniła kilkoma zdjęciami topless. W towarzyszącym wywiadzie Hadid oświadczyła, że czuje się doskonale w swoim ciele i nigdy przedtem nie była tak zdrowa. Swoją osobowość określiła jako tajemniczą i posępną.

Gwiazda przyznała, że zaakceptowała fakt, że w zeszłym roku została odrzucona z udziału w modowym pokazie Victoria's Secret, ponieważ wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. W tym roku modelka mogła olśniewająco zadebiutować jako aniołek potentata luksusowej bielizny. Bella ma nadzieję, że jej kariera będzie rozwijała się tak intensywnie, jak do tej pory, a ona będzie miała okazję spróbować swoich sił w filmie.