W tym miesiącu Barneys New York planuje otwarcie nowego sklepu w Chelsea. Dom towarowy ma być wizytówką marki, a powróci on z powrotem w tym miejscu, po wielu latach, kiedy to w 1923 zamknął podwoje dla swoich klientów. To doskonała okazja do świętowania i przygotowania kampanii reklamowej, której punktem odniesienia stał się Nowy Jork.

W kampanii zatytułowanej „Nasze miasto” wzięły udział mniejsze i większe gwiazdy, czyli sławni mieszkańcy Nowego Jorku. Zdjęcia wykonał Bruce Weber. Wśród gwiazd znaleźli się: Yoko Ono, Helmut Lang, Patti Smith, Cyndi Lauper, bracia Angulo z „The Wolfpack” oraz Bobby Cannavale i jego syn Jake. Nie zabrakło też Lady Gaga w doskonałej stylizacji. Piosenkarka wystąpiła w platynowej, potarganej fryzurze na boba, minimalnym makijażu i denimowych ubraniach.

„Robiąc teraz zdjęcia i film z mojego ukochanego miasta, nadal czuję uścisk w sercu i łzy spływają mi po policzkach z powodu miłości utraconej i po raz kolejny odnalezionej”, powiedział Bruce Weber. Legendarny fotograf zabrał swoich współpracowników na wycieczkę po Nowym Jorku, podczas której robił zdjęcia. Wyszły naturalne, intrygujące obrazy z gwiazdami i tymi większymi, i tymi lokalnymi, które doskonale, jak widać bawiły się w trakcie sesji. Efekt możecie obejrzeć sami.