Coroczne rozdanie Europejskich Nagród Muzycznych MTV to wielkie święto wielbicieli muzyki, chociaż nie tylko. Gwiazdy, które pojawiają się na czerwonym dywanie lub na scenie, kreują nie tylko nowe trendy w muzyce, ale także w modzie. Tym razem było tak samo. Tegoroczna gala odbyła się w Mediolanie i do stolicy włoskiej mody ściągnęły gwiazdy i gwiazdeczki muzyki pop. Oczywiście, można w tym miejscu ironicznie wspomnieć, że MTV już od dawna nie jest telewizją muzyczną, ale impreza nadal przyciąga największe nazwiska z tej branży.

Na imprezie nie zabrakło gości, którzy szokowali odważnymi stylizacjami, jak co roku. Dominującym trendem tego wieczoru okazała się jednak skóra. Pojawiła się praktycznie wszędzie i w każdym stylu. Gwiazdy prześcigały się w skórzanych kreacjach i dodatkach. Mocnym akcentem obok skóry były głębokie dekolty w kształcie V. Sukienki często nie pozostawiały zbyt dużego pola dla wyobraźni. Panowie podzielili się na kilka grup w kwestiach modnego wyglądu. Jedni wybrali klasykę, inni monochromatyczne stylizacje, jeszcze inni postawili na oryginalne wcielenia, a wręcz przebrania.

Obejrzyjcie w galerii zdjęć wybrane stylizacje gwiazd. Ciekawi jesteśmy, która kreacja wieczoru najbardziej Was zaskoczyła?