W najnowszym wydaniu Vogue zobaczymy aż trójkę rodzeństwa popularnych gwiazd modelingu. Zapewne wszyscy już znają młodsze siostry Jenner, Hadid i Moss. Na zdjęciach, które wykonał Gordon von Steiner, Kylie, Bella i Lottie śmieją się, ubrane w dziewczęce sukienki w kwiatki.

„Nie byłabym takim człowiekiem, jakim jestem dzisiaj, gdyby nie wszystkie moje siostry”, powiedziała Kylie Jenner, która jest młodszą wersją Kim Kardashian dla swojego pokolenia. Bella Hadid to powściągliwa brunetka, która przyciąga wzrok, podobnie jak jej siostra, Gigi. Najmniej doświadczona w tym towarzystwie, Lottie, zamierza się wkrótce przenieść do Londynu, żeby rozpocząć pracę w modelingu.

Na zdjęciach młode gwiazdy praktycznie nie przypominają siebie z okładek skandalizujących gazet czy portali plotkarskich. Dziewczyny w stylizacji Sary Moonves nie mają na sobie tony makijażu, tresek czy wyzywających ubrań. Trudno uwierzyć, że to te same osoby, są tak naturalne, dziewczęce i śliczne.

Oprócz nieugiętego charakteru, stanowczości i konsekwencji, dziewczyny łączy podobna data urodzenia w latach 90. ubiegłego wieku. Światową karierę Kylie, Belli i Lottie wróżą znane magazyny modowe. Właśnie dorasta młode pokolenie Z, które spełnia marzenia generacji X.

http://dp8hsntg6do36.cloudfront.net/5670306eff2afb304c000001/cb0a94d0-97e3-4082-a9c5-afae092027e5low.webm