A dokładnie jej olbrzymi biust. W Anglii jest zaledwie od dwóch lat, a już każdy przedstawiciel płci męskiej z wysp ją zna i adoruje!
Iga wyjechała wraz ze swoją matką do Wielkiej Brytanii, z Kalisza. Początkowo pracowała w magazynie i jako kelnerka. Jednak jej atuty szybko zostały zauważone.
pozowała kilkakrotnie dla tabloidu Daily oraz magazynów Playboy. Kilkakrotnie w amerykańskiej edycji cyklu "Sexy girls next door.”
Pojawiła się także na stronach portalów MET ART i Busty Brits. Wygrała konkurs gazety Nuts na najlepszy biust na świecie - “100 Sexiest Topless Babes”. Zdobyła też popularność wśród czytelników Daily Star z rekordową liczbą ściągniętych zdjęć na telefony komórkowe.

Jak sama Iga twierdzi „Moje piersi to błogosławieństwo. Dzięki nim moja kariera nabrała tempa. Wiem, jak faceci reagują na mój widok. Zawsze chciałam zostać modelką. Dlatego za namową mojego chłopaka zgłosiłam się na sesję zdjęciową. Dostałam propozycję zagrania w drugiej części komedii Diabeł ubiera się u Prady. Trudno mi uwierzyć, że wszystko za sprawą moich dużych piersi.”


Gratulujemy Idze dużego biustu i życzymy powodzenia w dalszej karierze ''modelki''