Wrześniowe wydanie Interview przepełnione będzie zdjęciami pięknych kobiet, od Naomi Campbell do Nicole Kidman. 324-stronicowy magazyn poświęcony został znanym fotografom, a co za tym idzie, efektom ich pracy. Na swoich zdjęciach uwiecznili oni swój ideał piękna, a właściwie najbardziej znane przedstawicielki płci pięknej.

Patrick Demarchelier przedstawił Keira Knightley w czarno-białej odsłonie, z kropelkami wody spływającymi na twarz z mokrych włosów.  Mert & Marcus oczywiście zaprezentowali swoją odwieczną muzę Naomi Campbell, w ciepłych kolorach, odzianą jedynie w grubą złotą biżuterię. Nicole Kidman ukazał Steven Klein w refleksach światła i poblasku z odrobiną fuksji. Zdjęcia Léa Seydoux to dzieło, które wykonał sam Peter Lindbergh. Z obrazu bije spokój i zaduma. Mikael Jansson wybrał na swoją muzę Darię Werbowy, idealnie wyglądają bez makijażu. Najbardziej urzekającym zdjęciem, a zapewne też najlepszym może pochwalić się Craig McDean, który zainspirował się postacią  Amber Valetta.

Przygotowanie wydania z udziałem najsłynniejszych fotografów i równie sławnych modelek nie było zapewne łatwe. Redaktor naczelny Interview Keith Pollock powiedział, że przy pracy nad magazynem nie stosowali żadnych ograniczeń. Ekipa podróżowała po całym świecie i była w takich miejscach jak Szwecja, Ibiza, Londyn, Paryż czy Nowy Jork. Obejrzyjcie koniecznie wrześniowe wydanie Interview i przeczytajcie wywiad z każdym z fotografów, którzy między innymi opowiedzą o tym, czym zainspirowały ich piękne kobiety.