Kto powiedział, że trzeba być młodym i pięknym, żeby być trendy. Iris Apfel to dowód na to, że wszyscy blogerzy i modelki razem wzięci nigdy nie dorównają prawdziwej ikonie mody.

W listopadowy wydaniu kontrowersyjnego magazynu Dazed & Confused – Jeff Bark sfotografował 91-letnią ikonę i legendarną kreatorkę mody. Efekt sesji przeszedł oczekiwania wszystkich fashionistów, a oto dlaczego.
Pamiętacie może kolekcję Commes des Garcons jesień / zima 2012 i stroje w 2D? Nikt nie spodziewał się, że znajdzie się osoba, która będzie w stanie wyglądać stylowo w tych ubraniach. Nawet Lady Gaga została ostro skrytykowana za pojawienie w jednej z kreacji. Jednak Iris Apfel ze swoimi szalonymi dodatkami wyglądała tak, jakby kolekcja była dedykowana specjalnie dla niej.
Iris Apfel jest jedną z najbardziej inspirujących postaci. Pomimo swojego wieku nie przestaje się bawić i eksperymentować modą. Tavi Gaverson powiedziała o Apfel: „Jej istnienie zmieniło nastawienie ludzi na modę i na nich samych. Chciałabym być taka jak ona ASAP, a nie dopiero będąc w jej wieku”.

Mam nadzieję, że jej osoba u was również wzbudzi sympatię i zmieni pogląd na modę i styl.
http://www.youtube.com/watch?v=SM51UYe3AFo

Autor: Tina N.