Wczoraj pisaliśmy o zerwaniu współpracy przez Agencję Endeavor z Paris Hilton. Najświeższe doniesienia mówią o tym że to Jessica Alba była przyczyną zerwania przez Agencję współpracy z Gwiazdą.

Magazyn „Ok!”  twierdzi że Jessica była bardzo niezadowolona z tego że jest obsługiwana przez agencję która pracuje dla Paris. Ostatnie zawirowania wokół Hiltonówny pozwoliły Albie wywrzeć nacisk na Agencję, prowadzący do zerwania kontraktu z Paris. Podobno inne gwiazdy klasy „A” poparły postulat aktorki. Nikt nie chce występować w gronie kryminalistów. Jak wiadomo „PR” jest w XXI wieku najważniejszy.

Źródła trendu.pl podają informacje o okolicznościach zerwania współpracy przez Endeavor „Byliśmy poddani strasznemu naciskowi ze strony naszych klientów- jak wiadomo to same grube ryby. Nikt nie chciał słyszeć o współpracy z firmą która pracuje dla Paris. Według gwiazd Hollywood funkcjonowanie w jednej agencji z więźniarką jest hańbiące.”

Jak podają dalej źródła „Jessica jest celebrity z prawdziwego zdarzenia. Reprezentuje zupełnie inny poziom niż Paris.  To prawdziwa gwiazda, która nie toleruje klimatu związanego z nocnym życiem Los Angeles, kojarzonym z zachowaniem Hiltonówny. Jej ultimatum było proste. Paris albo Ja. „

Pogarda Alby wobec Paris była widoczna w reakcji na słowa jednego z dziennikarzy, który stwierdził, że jej włosy w filmie „The Fantastic 4” wygladają jak fryzura Hiltonówny.

Jessica nie pozostawiła tego bez komentarza „„Czy on właśnie mi powiedział, że wyglądam jak ptaszek w klatce (więzieniu). To jest szczyt bezczelności.”

To prawda że zachowanie Paris jest dwuznaczne. Ale kim tak naprawdę jest Alba. Czy to gwiazda pierwszego formatu ? Skądże, to podrzędna aktoreczka, która w swoim życiu nie zagrała żadnej znaczącej roli. Typowa zakompleksiona celebrity w cieniu Paris, która kreuje się na kogoś kim nie jest. Pamiętacie takie stare powiedzenie „Wyżej sra niż dupę ma ?”