Do niedawna Justin Bieber nazywany był złotym dzieckiem Ameryki. Uwielbiany przez nastolatki i ich rodziców. Ta wielopokoleniowa miłość skończyła się wraz z przygodami gwiazdy z alkoholem i narkotykami. Jego liczne „wizyty” w sądzie i areszcie śledziły miliony widzów. Trudno uwierzyć, że Justin ma już 21 lat i nagrał czwartą sesyjną płytę.

Akcja promocyjna najnowszej płyty „Purpose” trwa w najlepsze. Już 13 listopada wielbiciele, a przede wszystkim wielbicielki talentu piosenkarza będą mogli kupić płytę w sklepach i w Internecie. Promocja oczywiście obejmuje wywiady, udział w programach telewizyjnych i pozowanie do okładek pism.

Justin Bieber pokarze się między innymi na okładce kultowego magazynu Billboard, pozując przed obiektywem Zoey Grossman. Stylizacja gwiazdy jest doprawdy zaskakująca. Gwiazdor wygląda rockowo, z dumą prezentując swoje tatuaże i ponure spojrzenie. W magazynie wywiad z piosenkarzem i towarzyszące mu zdjęcia, które bardziej nawiązują do stylu znanego Justina. Trochę romantyzmu i golizny, owiane lekką tandetą.

W udzielonym wywiadzie nie znajdziemy za dużo informacji o nowej płycie piosenkarza. Woli opowiadać o uczuciach do byłej dziewczyny, Seleny Gomez. Dużą część rozmowy poświęca intelektualnym rozważaniom na temat Kylie Jenner.  Uważa, że celebrytka często zachowuje się nienaturalnie. „Ona żyje cały czas przed kamerami i jej zachowania są dyktowane przez oczekiwania mediów i publiczności. Są pewne wymagania, szczególnie jeśli chodzi o dziewczyny”, mówi Bieber.

Szkoda, że młoda gwiazda nie skupia się bardziej na własnej twórczości, tylko zajmuje się plotkami, a w zasadzie je tworzy.

Zobaczcie w galerii zdjęć, jak zmieniał się Justin Bieber i jego styl przez kilka ostatnich lat.