Kaia Gerber ma dopiero 14 lat, a już odnosi znaczące sukcesy w świecie modelingu. Dziewczyna jest łudząco podobna do swojej mamy, Cindy Crawford, supermodelki z lat 90. No, może poza charakterystycznym pieprzykiem Cindy… Kaia od urodzenia jest obecna w świecie mody i zna pozytywne i negatywne aspekty bycia modelką. Pewnie z tego powodu z dystansem podchodzi do swoich sukcesów i rozsądnie planuje karierę modelki.

Młodziutka Gerber jest bardzo ambitną osobą, która mierzy wysoko. W grudniowo-styczniowym wydaniu Teen Vogue będziemy mogli zobaczyć ją w awangardowej sesji, do której zdjęcia wykonał Jason Kibbler, ubraną w kolekcje Gucci, Valentino i Chanel. Warto zwrócić uwagę na wystylizowane włosy modelki, inspirowane bohemą, ułożone luźno w fale z wplecionymi gdzieniegdzie warkoczykami i modnymi ozdobami. Fryzjerskie dzieło sztuki zrealizował Kevin Ryan.

Sesja zdjęciowa Kai Gerber uzupełniona została krótkim wywiadem i wideo, w trakcie którego nastolatka pochwaliła najbardziej ulubionymi pozami do selfie. Kaja opowiada także o tym, jak dużo zawdzięcza swojej mamie. „Nauczyła mnie myśleć na sesjach. Dzięki czemu po latach patrząc na zdjęcia, nie będę widziała jedynie pustej twarzy."