Kolejna nocna balanga Peta Doherty i Kate Moss- jego narkomuzy zakończyła się tradycyjnie w ich Londyńskim domu. Dzień później aktorzy mieli się wybrać wraz z olbrzymim wypchanym żółwiem i kotem Kate do znajomych w Cotswolds.

Przypominamy Wam drodzy trendzowicze że Pete i Kate planują ślub w wakacje. Warunkiem jest zachowanie czystości od dragów przez Peta.

Uzależniony od heroiny partner modelki musi zrobić wszystko żeby przełamać własne słabości. Wybór między Kate i herą nie jest łatwy. Ale modelka dała twarde ultimatum. Jeste śmy pewni że Pete będzie się starał jak najmocniej i w końcu ustatkuje się z supermodelką.

Pete zradzil swoje plany związane z małżeństwem w swoim pamiętniku zatytułowanym „The Books of Albion”. Pamiętnik został wydany dwa dni temu – 21.06.2007

Pete pisze wiele o tym że jego motywacją do zmiany stylu życia, wizycie w klinice i generalnie transformacji jest boska Kate.

Pete Doherty jest wrakiem. Kate z pewnością zostanie wciągnięta w neurotyczny, narkomański wir z którego nie ma wyjścia. Detoks, działka, histeria... Nie widzimy tego w różowych okularach... Naszym zdaniem Droga Kate szkoda życia... Doherty nigdy nie będzie Ciebie wart... Nigdy !!!

Co sądzcie o plotce?

Zachęcamy do waszych wypowiedzi w komentarzach oraz przesyłania opinii na adres kasia@trendu.pl