Sarah Burton, dyrektor kreatywna domu mody Alexander McQueen, zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję jesień zima 2016 / 2017 podczas Tygodnia Mody w Londynie. Miłośnicy jej talentu mogą jednak zawsze oglądać jej najlepsze pracy na Kate Middleton, księżnej Cambridge. Oficjalnie zaczęło się od tego, że Sarah zaprojektowała suknię ślubną księżnej, satynowe i koronkowe dzieło sztuki z ręcznie doszywanymi dodatkami i aplikacjami.

Kate i Sarah wspólnie stworzyły nowy wizerunek księżnej, stateczny, skromny, ale przede wszystkim kobiecy. Narodził się swego rodzaju majestatyczny, ale zmodernizowany obraz ikony stylu na miarę XXI wieku. Kate pokazuje się zarówno w prostych sukienkach z dzianiny, w stylu marynistycznym, jak i powłóczystych kreacjach koktajlowych. Zasługą Barthon są płaszcze, które księżna nosiła podczas ciąży, jak i oryginalne fascynatory.

Obejrzyjcie wybrane stylizacje Kate Middleton z wykorzystaniem projektów z domu mody Alexander McQueen. Mamy nadzieję, że współpraca pań będzie kontynuowana z sukcesem i powstaną kolejne wspaniałe wizerunki Kate.