Katie Holmes i Nicole Kidman walczą o dwójke dzieci Toma Cruise'a. Nicole chce aby dzieci wiedziały, że to ona jest ich prawdziwą matką. Rudowłosa piękność jest poirytowana żenującymi próbami wczuwania się w rolę "jedynej mamy", którą odgrywa obecna partnerka Toma "sekciarza" Cruise.

Historia rozpoczęła się, gdy 14-letnia Isabella Cruise, odwiedziła Nicole w Australii. Na rodzimym kontynencie swojej "oryginalnej" mamy, nastolatka zafarbowała włosy na niebiesko. Owładnięty wpływami sekty Tom i jego uległa żona Katie nigdy by na to nie pozwolili. Jak mówi ojciec nastolatki - Nie wyobrażam sobie, żeby Bella kiedykolwiek... nawet za milion lat, zrobiła coś takiego pod moją opieką ...

Nicole pozwala swojej córce na więcej niż ojciec i jego żona w Beverly Hills. Kidman jest wkurzona z powodu wpływu, jaki wywiera na jej dzieci Katie. Całą sytuację zaognił fakt, że bliska koleżanka małżeństwa Cruise, Jada Oinkett Smith, wypowiedziała się na temat Katie jako matce Isabelli i Connora. ?Katie jest cudowną mamą. Jej dzieci ? Bella, Connor i Suri to takie wspaniałe, charyzmatyczne dzieci" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Trendu.pl trzyma z Nicole... Precz z nawiedzonym sekciarstwem i pseudorodzinnymi relacjami. Nikt nie zastąpi oryginalnej Nicole w roli matki, żony i ... kochanki.

Kate & Rad