Cosmopolitan cieszy się prawdziwym renesansem. Tytuł Hearst został nagrodzony po raz pierwszy w 2014 roku, a teraz magazyn debiutuje swoją pierwszą w historii globalną okładką w lipcowym wydaniu. Rolę główną odgrywa w nim oczywiście Katy Perry.

Piosenkarka ubrana jest w tęczową mini sukienkę z cekinami autorstwa Emilio Pucci.  Na okładce amerykańskiego wydania pojawi się we wszystkich 62. międzynarodowych edycjach Cosmo w serii zabawnych portretów, które wykonał Matt Jones. W magazynie znajdziemy również zdjęcia, na których piosenkarka pozuje ze swoim przyjacielem, znanym projektantem. Oczywiście jest to  Jeremy Scott i kreacje z jego najnowszej kolekcji 2014 dla Moschino.

Kate Perry jest skazana na sukces. Magazyny, które mają ją na swoich okładkach, sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Tak było w przypadku V Magazine, gdzie pokazała się obok Madonny. Obecnie Perry jest najpopularniejszą osobą na Twitterze, gdzie ma 53,3 milionów obserwujących. Cosmopolitan wie, co robi, stawiając na siłę social mediów. Popularność reklamy w Internecie stale rośnie i zarówno celebryci, jak i media skutecznie to wykorzystują.