Kim Kardashian nie przestaje zaskakiwać, a trzeba przyznać, że zna się doskonale na marketingu i umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół swojej osoby. Tym razem wrzuciła na Instagram zdjęcie okładki Vogue España. Od razu media obiegła wiadomość, że Kim pokazała się bez makijażu.

Zdjęcie faktycznie ukazuje Kim w bardzo dobrym świetle i wcale nie potrzebuje ona dodatkowych „upiększaczy”, żeby wyglądać pięknie. Nieskazitelna cera, delikatny uśmiech i migocący pierścionek zaręczynowy. Nie trzeba niczego więcej.

Oczywiście, Kim nie byłaby sobą, gdyby nie dodała odrobiny pikanterii do przekazu. Smaczek polega na tym, że założyła sweter na gołe ciało, o czym nie zapomniała poinformować innych. Dodała także, że wyjątkowo ciężko na początku znosiła ciążę i towarzyszące jej mdłości.

Najtrudniejszym momentem w tym roku dla Kim był udział w Met Gali, podczas którego miała na sobie przejrzystą sukienkę i cały czas musiała wciągać brzuch. Postanowiła więc, że teraz nie będzie się niczym krępować i zrobi całą sesję do hiszpańskiego Vogue bez makijażu. Nie możemy już doczekać się pozostałych zdjęć.