Kanye West i Kim Kardashian  ostatnio dobrze bawili się  w Paryżu,  siedząc w pierwszym rzędzie na pokazie najnowszej kolekcji Givenchy.  Kim oczywiście była wystylizowana przez osobistą stylistkę  Carine Roitfeld, natomiast jej zdjęcia na drugi dzień znalazły się obowiązkowo na Instagram.

Później mogliśmy oglądać  Kim Kardashian podczas premiery filmu dokumentalnego Roitfeld „Mademoiselle C”. Celebrytka dzięki uprzejmości dyrektora kreatywnego Givenchy Riccardo „Ricky” Tisci zaprezentowała się w kreacji z jego najnowszej kolekcji. Na Instagram od razu znalazły się fotki Kim ubranej w kombinezon, będący połączeniem spodni i sukienki w stylu rodem z haremu. Nie obyło się również bez komentarzy, że sukienka dopiero co „zjechała” z wybiegu z pokazu Givenchy, a została zaprojektowana do filmu „Mademoiselle C”.

Po dokładnym przyjrzeniu się kolekcji Givenchy wiosna 2014 widać jednak pewne różnice, a mianowicie strój Kim Kardashian  wydaje być czymś w rodzaju hybrydy dwóch zestawów z pokazów. Przypuszczamy, że Kardashian miała na sobie kreację wykonaną na zamówienie, inspirowaną jedynie najnowszą kolekcją Givenchy wiosna 2014.