Mieliśmy już przyjemność oglądać kampanię reklamową Balmain wiosna 2015 kilka tygodni temu. Nie wiedzieliśmy wtedy jednak, że dyrektor kreatywny marki Olivier Rousteing przygotował niespodziankę dla swoich fanów. W kampanii odzieży męskiej na nadchodzący sezon wiosenny będziemy mogli obejrzeć Kim Kardashian i Kanye West. No cóż, Kim jest wszędzie, nie mogło jej więc zabraknąć w Balmain...

Projektant, który prywatnie jest przyjacielem Kim (projektował specjalnie dla niej strój na wieczór panieński, a także na after party po ślubie), zdążył szybko wrzucić na Instagram zdjęcia promocyjne, a chwilę później mogliśmy zobaczyć je także na profilu Kardashian. Balmain potwierdziło oczywiście, że zdjęcia stanowią część kampanii odzieży męskiej, a wykonał je Mario Sorrenti.

Oficjalny debiut całości został przewidziany na marzec 2015 w największych magazynach modowych.

W komunikacie poprzedzającym kampanię, Rousteing powiedział, że chciał uchwycić magiczny moment zbliżenia i miłości pomiędzy Kim i Kanyem. Oboje są ikonami stylu i jego przyjaciółmi, a będąc razem stanowią doskonały przykład oddania i piękna. Obrazy charakteryzuje różnorodność i nowoczesność, a kampania wyraża coś więcej niż tylko same ubrania, jest bowiem przykładem miłości i przyjaźni. Taki kierunek powinno powziąć teraz Balmain.