Kim Kardashian to bez wątpienia gwiazda telewizji i social mediów. Nie bez powodu wylądowała także na okładce magazynu Forbes, który dostrzegł prawdziwy talent Kim do biznesu. Sama gwiazda jest wzruszona tym, że znalazła się na okładce tak renomowanego magazynu finansowego. W mediach społecznościowych nie omieszkała wspomnieć, że fakt ten jest niewątpliwym hołdem dla jej zmarłego ojca, który także odnosił sukcesy w biznesie.

Kim K zarobiła 45 milionów dolarów wyłącznie na aplikacji z grą wideo, „Kim Kardashian: Hollywood”. Gra została wprowadzona na rynek w 2014. Możesz w niej wybrać własną postać, a następnie pracować w tym celu, by dołączyć do najlepszych z najlepszych i znaleźć się na liście A.

35-letnia matka dwójki dzieci powiedziała w wywiadzie udzielonym magazynowi Forbes, że zawsze kochała gry wideo i to jej mąż Kanye West zachęcił ją do tego, by stworzyła własną. Kim Kardashian doskonale radzi sobie w świecie cyfrowym i social mediach, dlatego wypromowanie gry nie stanowiło dużego problemu.

„Zdałem sobie sprawę, że to kolejny etap w mojej karierze i to jest właśnie to, na czym chcę się skupić”. Czekamy na kolejne cyfrowe produkty Kim.