Internet zawrzał, Karadashianka znowu zaskakuje. Została ambasadorką napoju energetycznego Hype i zrealizowała zaskakująco dobrą, zmysłową sesję zdjęciową. Celebrytka wciela się w znane postaci, tym razem w Audrey Hepburn, Barbarellę i Marię Antoninę. Autorem zdjęć jest prezes firmy Hype, John Jansheki. Kim miała okazję poeksperymentować i przygotowała wiele różnorodnych stylizacji.

Na wypuszczonych do sieci zdjęciach możemy oglądać klasyczną wersję celebrytki z perfekcyjnym makijażem, ustami ułożonymi w dziubek i głębokim dekoltem. Obok Kim występuje w blond peruce i z pobieloną twarzą Marii Antoniny. Kolejna odsłona to ikona lat 50.,  Audrey Hepburn, czyli Kardashianka jadąca na rowerze w balerinach, ubrana w czarny golf i cygaretki, z gładko zaczesanym kucykiem i grzywką.

Nie zabrakło kolorowych koszulek i body, beżowej parki, plecionych mini warkoczyków. Czas więc na kolejną postać, czyli Barbarellę w seksownym, wydekoltowanym  kombinezonie i butach wiązanych do połowy uda. Jeszcze pozostała łowczyni wampirów z „Underworld” z długim, lekko potarganym bobem, w skórzanej sukience i butach wiązanych do połowy uda. Fani Kate Beckinsale na pewno będą zadowoleni z tej stylizacji.

Sesja została zrealizowana przed tym, zanim 34-letnia gwiazda reality show poinformowała opinię publiczną, że jest w ciąży. Prawdopodobnie utrzymywane w tajemnicy zdjęcia zrobiono w kwietniu, dlatego nie widać na nich zaokrąglonego brzuszka, tylko kobiece kształty Kim. Należy przyznać, że gwiazda ma oszałamiające oczy i nieskazitelną cerę. Można zarzucić, że sesja promująca napój energetyczny Hype jest niespójna i trochę chaotyczna, to ogląda się ją z przyjemnością.