Nastał czas, żeby pożegnać stonowane barwy i rozpocząć zabawę kolorem i wzorem. Lato to doskonała pora na tego typu działania i pozwolenie sobie na odrobinę szaleństwa. Na czerwonym dywanie możemy już zaobserwować ten trend. Gwiazdy wyglądają coraz barwniej i chętnie sięgają po wzory kwiatowe, printy czy różnorodne tekstury.

Kiernan Shipka pokazała się w kwiatowej mini sukience Mary Katrantzou podczas eventu InStyle. Aż mieni się w oczach hipnotyczny wzór na jej stroju. Poppy Delevingne wyjątkowo elegancko i pociągająco wyglądała w sukience Vivienne Westwood Gold Label podczas Vienna Fashion Night 2014. Skosy i odryte ramię połączone z kwiatowym wzorem na czarnym błyszczącym materiale dają niesamowite wrażenie. Lupita Nyong'o doskonale wygląda w intensywnych kolorach. Podczas Maui Film Festival miała na sobie turkusową sukienkę Fausto Puglis w złote palmy. Warto zwrócić uwagę na ciekawy krój sukienki.

Nie tylko kolorem można zaskakiwać i przykuwać uwagę, czasem wystarczy ciekawa tekstura materiału. Jessica Biel i Karolina Kurkova założyły oszczędne białe sukienki, ale oryginalnie ozdobione. Jessica Biel w kreacji Giambattista Valli sprawiała wrażenie czarodziejskiego ptaka dzięki trójwymiarowym aplikacjom. Natomiast Karolina Kurkova to przykład wyrafinowanej elegancji w sukni Honor. Zdjęcia wszystkich pań znajdziecie w naszej galerii.