Kylie Jenner to mistrzyni, „genial star”, jak mówi moja córka. Z tym „gwiazdorstwem” to bym nie przesadzała zbytnio, ale niewątpliwie przyrodnia siostra Kim Kardashian wyssała z mlekiem matki umiejętność podgrzewania atmosfery w mediach i robienia szumu wokół swojej osoby.

Czy tym razem przeszła samą siebie? Wątpię, jeszcze nie raz usłyszymy o Kylie w dwuznacznych sesjach i skandalach. 18-latka teraz pojawiła się w odważnej sesji na okładce grudniowo-styczniowego wydania „Interview Magazine”. Prowokujące, śmiałe zdjęcia, których autorem jest nie kto inny jak sam Steven Klein. Stylizacje wymyślił natomiast Karl Templer, nawiązując do kultowego horroru „Mechaniczna pomarańcza”.

Wiele kontrowersji wywołało zdjęcie, na którym Jenner pozuje na złotym wózku inwalidzkim, w prowokacyjnej pozie i odważnym, lateksowym body. Zdaniem krytyków, została tutaj przekroczona granica dobrego smaku. Najmłodsza z klanu Kardashian / Jenner nie ma jednak obiekcji przed odsłanianiem swojego ciała i eksperymentowaniem z wizerunkiem. Czy najnowsza sesja gwiazdy reality show jest zbyt wulgarna? Czy może Kylie Jenner prowokując, narusza tabu i burzy zastany porządek? Ocenę pozostawiamy Wam…