Stylizacje prowadzącej  galę MTV EMA 2015, australijskiej aktorki Ruby Rose, wzbudziły konsternację. Podczas rozdania Europejskich Nagród Muzycznych MTV w Mediolanie gwiazdy zaskakiwały stylem i gustem, a czasem jego brakiem. Było odważnie, czasem stylowo, ale i szokująco. Ruby Rose przebiła wszystkich i za kulisami mówiło się wyłącznie o jej stylizacjach. Entuzjazm aktorka wywołała od pierwszego powitania gości, słowami: „Witam wszystkie Panie, Panów i Tych pomiędzy”.

Poniżej prezentujemy pięć stylizacji Ruby Rose podczas uroczystego wieczoru.

Look 1


Na czerwonym dywanie przed galą Ruby Rose pokazała swoją mroczną stronę. Czarne stożkowe spodnie i surdut z kolekcji Armani Privé, zmysłowo odsłaniający kawałek biustu i tatuaż. Do tego botki z odkrytymi palcami Giuseppe Zanotti oraz modne akcesoria jak diamentowe kolczyki i pierścienie. Delikatny makijaż doskonale uzupełnił odważną stylizację.

Look 2


Ruby Rose w nowoczesnej wersji starożytnej togi z kolekcji Fausto Puglisi wiosna lato 2016. Ciężkie czarne buty przypominały stylowe obuwie do jazdy konnej, ale z nietypowymi kolcami.

Look 3


Kolejną stylizację możemy określić słowami „smacznego”. Żółta sukienka inspirowana włoską specjalnością narodową, czyli pastą, a po polsku: makaronem. W końcu gala miała miejsce w Mediolanie, a Ruby Rose w ten sposób złożyła hołd Włochom…

Look 4


Długa suknia odsłaniająca ramiona z kolekcji Schiaparelli couture doskonale uzupełniła ekscentryczne tatuaże Ruby Rose. Klasyczny makijaż z intensywnie czerwonymi ustami i zaczesane gładko nad czołem włosy, splecione w warkoczyki i zebrane w koronę.

Look 5


Na zakończenie imprezy Ruby Rose założyła czarny, zmysłowy kombinezon z kolekcji Versus Versace wiosna lato 2016, z skórzanym pasem, ozdobionym ostentacyjną ozdobą.