Nawet mimo jej wszystkich skandali, odwyków, romansów nadal jest jedną z najlepiej opłacanych modelek, którą wszyscy podziwają i kochają!

Była twarzą Yves Saint-Laurent , Roberto Cavalli, Stelli McCartney, Chanel oraz wielu innych marek. Sama teraz projektuje i również reprezentuje markę Topshop, która będzie otwarta w Złotych Tarasach już w październiku.

Kate Moss wylądowała już na tylu okładkach czasopism, że jest ciężko to wszystko zliczyć!

Ma wszystko. Status ikony mody, cudowną figurę, piękną córeczkę Lily Grace, narzeczonego, który jest słynną gwiazdą, rock‘n’roll’owy styl życia i olbrzymie konto w banku. Bądźmy szczerzy – wygrała los na loterii!

Zajrzyjmy jednak go kosmetyczki Kate Moss i zobaczmy co powoduje, że w wieku 34 lat, po „silnych” imprezach nadal wygląda tak dobrze!

Na początku roku Kate wydała kolejny wspaniały zapach Velvet Hour. Perfumy zostały zainspirowane zachodem słońca, kiedy w powietrzu czuć nadchodzącą szaloną noc! Jednak wieczór nie byłby udany bez wypilęgnowanych włosów i cery. Kate używa kosmetyków stylisty do włosów James Brown. Posiada on wspaniałe szampony i odżywki, które idealnie pielęgnują włosy. Gładką cerę zapewnia modelce krem Dermalogica oraz ulubiony krem na dzień Dr Hauschka

Jednak co z relaksem?! Organic płyn do kąpieli Jo Woods Amka spełnia wszystkie kryteria!