Ostatni tydzień dla Kate Middleton, ulubienicy brytyjskich mediów, był niezmiernie pracowity. Codziennie pokazywała się publicznie. Nowe kreacje, stylizacje, makijaż. Jedne udane bardziej, inne krytykowane. Wszystko uważnie obserwowane przez media i podawane do wiadomości opinii publicznej.

Śledziliśmy skrupulatnie stylizacje Księżnej Cambridge, która w modowym świecie zajmuje miejsce niekwestionowanej gwiazdy. W tym maratonie należy wspomnieć o wizycie Kate na gali 100 Women in Hedge Funds, która odbyła się w Victoria & Albert Museum w Londynie.

Kate na gali pokazała się w długiej, warstwowej sukni w kwiaty z kolekcji brytyjskiego projektanta, Erdem, wartej 4 560 dolarów. Uroda sukni i jej właścicielki nie podlegały dyskusji, ale dobór radosnej i kolorowej stylizacji na uroczyste przyjęcie nie przypadł do gustu Królowej Elżbiecie. Suknia podobno okazała się zbyt krzykliwa na spotkanie w konserwatywnym gronie.

Naszym zdaniem, kontrowersyjna stylizacja Kate Middleton była strzałem w dziesiątkę i wprowadziła świeży powiew w poważne towarzystwo. A Wy co sądzicie? Czy podoba się Wam sukienka Kate?