Książę Williama i Księżna Kate pilnie strzegą spokojnego dzieciństwa swoich pociech. Mały George i jego młodsza siostrzyczka, Charlotte niezmiernie rzadko pojawiają się podczas uroczystości publicznych z udziałem brytyjskiej rodziny królewskiej. Być może Książę William pragnie ustrzec swoje dzieci przed losem, który spotkał go w młodości i zbytnim zainteresowaniem ze strony paparazzich.

O ile Książę George częściej uczestnicy w oficjalnych wizytach swoich rodziców, to ostatni raz Charlotte mogliśmy zobaczyć w lipcu podczas jej chrzcin. Najmłodsza członkini rodu jest „ukrywana” jak największy skarb. I trudno nam się dziwić.

W ubiegłą niedzielę Pałac Kensington opublikował jednak nowe zdjęcia Charlotte, które zrobiła jej mama, Kate Middleton w posiadłości rodzinnej w Norfolk. Księżniczka wygląda na nich słodko i uroczo. Jej stylizacja nie jest też przesadzona, królewska, ale dziewczęca i prosta. Charlotte ma na sobie kaszmirowy sweterek, sukienkę w drobny wzorek Liberty of London oraz bladoróżowe rajstopki Amaia Kids.

Mała Charlotte na jednym ze zdjęć siedzi w fotelu ze swoim ulubionym pluszowym pieskiem. Zabawka kosztuje 17 funtów brytyjskich i rozchodzi się w mgnieniu oka ze sklepu, odkąd Brytyjczycy zobaczyli ja w towarzystwie małej Księżniczki.

Pałac wydał przy okazji publikacji zdjęć oświadczenie, w którym zaręcza o dobrym zdrowiu obojga królewskich dzieci. Treść komunikatu została podyktowana w podzięce za ciepłe wiadomości, jakie Księżniczka Charlotte otrzymuje z całego świata.