Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy są mocno retuszowane. Na okładkach magazynów wszyscy wyglądają jak nie z tego świata. Doskonałe proporcje, śliczna cera, błysk w oku, śnieżno białe zęby i zdrowe, lśniące włosy. Jednak coraz więcej aktorek oraz piosenkarek sprzeciwia się tak mocnym zmianom ich wyglądu przez grafików.
Ostatnio kilka znanych piękności wystąpiły w magazynach nawet bez makijażu, już nie mówiąc o retuszach. Jednak do tego wyjątkowego kręgu na pewno nie należy Mariah Carey.
Piosenkarka zawsze na teledyskach, które ukazują się w telewizji wygląda niesamowicie. Natomiast nawet ona nie spodziewała się zapewne jak fatalnie wyjdzie na zdjęciach ukrytych w krzakach paparazzi. Olbrzymie fałdy tłuszczu, grube uda, trzy podbródki, zniszczone włosy i cera.
Od czasu do czasu widzimy jak w internecie pojawiają się zdjęcie z planu filmowego. Jednak zazwyczaj są one przesłane przez same gwiazdy. Rzadko zdarza się zobaczyć taki rarytas jak ten z Mariah Carey. Jesteśmy bardzo ciekawi jak ostatecznie będzie wyglądał klip. Jesteśmy jednego pewni, że artystka będzie nie do poznania, jej wygląd zmieni się o 180 stopni.
Współczujemy tym wszystkim grafikom, którzy podjęli się jej retuszowania….tyle bezsennych nocy, a później jeszcze więcej koszmarów.